Baseny Bestway

123
123

Od niemal dziesięciu lat możemy pochwalić się mianem autoryzowanego sprzedawcy marki Bestway, która jest jednym z wiodących producentów na rynku basenów naziemnych i plażowych akcesoriów dmuchanych. Firma wywodzi się z jednego z najbardziej uprzemysłowionych miast Chin, będącego jednocześnie jedną z giełdowych stolic świata - Szanghaju. Przez dwadzieścia pięć lat działalności marka rosła w siłę, eksportując swoje towary na kolejne kontynenty i podbijając serca użytkowników w ponad stu krajach.

Baseny marki Bestway słyną przede wszystkim ze swojej niezawodności i wytrzymałości, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo przystępnej ceny, przez co są ulubionym wyborem przede wszystkim rodziców z dziećmi. Rodzinny charakter produktów oferowanych przez firmę Bestway jest zresztą jedną z jej najmocniejszych stron, która pozwoliła jej zasłynąć na rynku amerykańskim i europejskim jako producent godny zaufania. Baseny marki Bestway, które są jednym z ich największych hitów sprzedażowych, powstałe w wyniku wielu lat ulepszania i unowocześniania procesu produkcyjnego, cechują się niecką, która wytrzyma lata intensywnej zabawy w wysokich temperaturach, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów, rokrocznie wracających do nas po uzupełnienie zapasów chemii basenowej, by kolejny sezon z rzędu cieszyć się udanym wypoczynkiem w basenie ogrodowym.

Najbardziej podstawowym i jednocześnie ekonomicznym basenem z metką Bestwaya będzie basen typu Fast Set, czyli rozporowy. Charakteryzujące się mocną, banalnie prostą w utrzymaniu w czystości niecką, wymagają tylko odrobiny idealnie równego miejsca w ogrodzie i… ręcznej pompki, dzięki której napompujemy kołnierz utrzymujący całą konstrukcję. Będzie to jedyne narzędzie, którego będziemy potrzebowali do rozstawienia całego basenu, nic więc dziwnego, że basen tego typu jest fantastycznym rozwiązaniem nawet w czasie urlopu - jest po prostu niezwykle bezproblemowy.

Baseny stelażowe firmy Bestway są już nieco bardziej zróżnicowane pod kątem konstrukcyjnym. Podstawową wersją stelaża jest model Steel Pro. Jest to linia przystępna cenowo, charakteryzująca się elementami montażowymi wykonanymi z wysokiej jakości stali nierdzewnej malowanej proszkowo, aby zabezpieczyć ją z zewnątrz przed korozją i zabrudzeniami. Rurki stelaża mają profil okrągły, przez co są niezwykle proste w montażu - łączniki z tworzywa spajające całą konstrukcję łatwo dają się zamontować i w razie potrzeby wymontować. Najczęściej występują w basenach z niecką w kolorze lazurowym, tworząc klasyczny, letni wzór. Firma Bestway w drodze ciągłego ulepszania swojej technologii produkcyjnej opracowała również model Steel Pro Max - ulepszoną wersję linii Steel Pro, charakteryzującą się rurkami stelażowymi o spłaszczonym profilu, który zapobiega przemieszczaniu się elementów konstrukcyjnych wewnątrz łączników. Stelaż z linii Steel Pro Max jest również pokryty powłoką o ulepszonej formule, posiadającej dodatkowe działanie antykorozyjne. Najbardziej zaawansowanym modelem basenu stelażowego od firmy Bestway jest Power Steel - najnowsza linia opracowana w laboratoriach Szanghajskiego producenta, mająca cieszyć się wieloletnią niezawodnością przez zastosowanie dwustronnego pokrycia antykorozyjnego, znajdującego się zarówno zewnątrz jak i wewnątrz elementów stelażowych. Niecki basenów z linii Power Steel cechują się również grubszą niecką. Występuje ona również w niestandardowych kolorach, takich jak imitacja wikliny w formie nadruku lub ciemnej szarości.

Niezależnie od wybranej linii basenów Bestway, posiadamy je w naszej ofercie sprzedażowej również w formie gotowych zestawów basenowych, wyposażonych w dedykowane do ich modelu i pojemności akcesoriów basenowych, również od firmy Bestway. Dobór akcesoriów kompatybilnych z konkretnym modelem basenu i pochodzących od tego samego producenta jest gwarancją prawidłowego działania całego basenu, ponieważ mamy wtedy pewność, że każde z akcesoriów zostało przetestowane w kontrolowanych warunkach przez samego producenta. Zestawy basenowe komponujemy w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie w sprzedaży. W naszej ofercie znajdą Państwo zestawy podstawowe, przydatne, jeśli zakup basenu jest wymianą starego modelu na nowy - w zestawie takim oprócz basenu jest też dostosowana wydajnością do jego objętości pompa filtracyjna. Zestawy o zwiększonej funkcjonalności mogą zawierać pokrywy basenowe, podłoże pod nieckę basenową w formie maty, lub podstawowe zestawy czyszczące. Dla początkujących właścicieli basenów ogrodowych polecamy kompletne, kilkunastoelementowe zestawy basenowe, w których oprócz wysokiej jakości basenu ogrodowego znajdą Państwo również akcesoria niezbędne do prawidłowego użytkowania basenu przez całe lato, bez konieczności dodatkowych zakupów. W razie pytań dotyczących produktów serdecznie zachęcamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych konsultantów z działu sprzedaży, dostępnych do Państwa dyspozycji drogą mailową lub pod numerem telefonu naszej infolinii.

Dostawa i płatność

Wysyłka kurierem już od 15 zł!

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97

Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego