Bestway Bestway

Materac welurowy wysoki 203 x 152 x 46 cm Bestway 67403

Brak ocen

169,00145,00 zł145.00

kurier już od 14,90 zł Kod produktu 67403
Jeśli szukasz wygodnego łóżka za niewielkie pieniądze - mamy coś dla Ciebie. Dwuosobowy, welurowy materac Queen jest gwarancją prawdziwie relaksującego wypoczynku. Opiera się on na powietrznym, dmuchanym stelażu, otoczonym wytrzymałym PCV. Tworzywo zostało pokryte przyjemnym w dotyku welurem - aby korzystanie z niego wiązało się z uczuciem przyjemności. Całość utrzymana jest w ciemnej, granatowej kolorystyce, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wpasuje się w wystrój Twojego mieszkania. Dzięki wbudowanej elektrycznej pompce nawet nagła wizyta znajomych nie będzie Ci straszna - szybko napompujesz materac i już chwilę później będziesz mógł podarować gościom wspaniały wypoczynek. Po skończonej wizycie wystarczy, że spuścisz z niego powietrze i schowasz - nie zajmie miejsca w mieszkaniu, a w razie kolejnej wizyty będzie pod ręką. 

Do zestawu dodajemy też poręczną torbę oraz łatkę naprawczą.

Dane techniczne:
Wymiary203 x 152 x 46 cm
Waga9,70 kg
Pokrycie górnewelur, granatowy
Pompkawbudowana 
Zasilanie pompki220 - 240 V
Torbatak 
Łatka naprawcza w zestawietak 

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Gwarancja

Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta 24 miesiące.

Odstąpienie od umowy

W sklepie berdsen.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego