Przyjemność kąpieli od najmłodszych lat

Bezpieczeństwo w zabawie

Bezpieczeństwo naszego maluszka w trakcie jego pierwszych letnich zabaw w wodzie jest sprawą kluczową nie tylko dla rodziców, lecz także dla nas. Dzieci w wieku niemowlęcym dopiero szlifują swoje motoryczne umiejętności, często zdarzają im się potknięcia, poślizgnięcia i upadki – i jest to nieodłączny element nauki, z którego dzieci wyciągają wnioski na przyszłość. Dlatego nasze baseniki dla najmłodszych dzieci są brodzikami, do których nalewa się niewiele wody – zaledwie kilka centymetrów to idealna ilość, aby dzieci cieszyły się pluskaniem w upalne dni. Jednocześnie łatwo jest taką objętość wody ogrzać do przyjemnej dla dziecka temperatury – wystarczy zostawić basenik na słońcu.

Daj dziecku wolność wyboru

Pierwszy kontakt z wodą jest niezwykle istotny dla rozwoju psychofizycznego dzieci, zwłaszcza, jeśli odbywa się na ich warunkach i nie ogranicza się tylko do wieczornej kąpieli. W basenikach dmuchanych to dziecko decyduje, jak i czym chce się bawić – może bezkarnie rozchlapywać wodę, ciesząc się nowymi dźwiękami i bodźcami.

Do wyboru do koloru - wszystko dla najmłodszych

Nasze dmuchane brodziki dla dzieci są dostępne w wielu wzorach i kolorach, z których można wybrać model skrojony w sam raz dla twoich potrzeb. Baseniki z daszkiem świetnie nadają się do miejsc ze słoneczną ekspozycją, w których trudno o odrobinę cienia chroniącego wrażliwe główki dzieci. Brodziki z dmuchanym dnem są specjalnie przygotowane do twardego podłoża – na taras, lub w wersji „na sucho”, wypełnione kolorowymi piłeczkami, nawet do pomieszczeń mieszkalnych. Najmłodsze dzieci docenią baseniki z dodatkowymi atrakcjami – fontannami podłączanymi do węża ogrodowego lub nadmuchiwanymi zabawkami. Jest to zresztą rozwiązanie idealne nie tylko dla posiadaczy ogrodów, lecz także dla rodziców podróżujących z dziećmi – brodziki dmuchane świetnie nadają się do rozłożenia na plaży, żeby dziecko mogło być blisko rodziców i chłodzić się w wodzie, nawet tej morskiej.

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97
Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego