Filtry

Cena

-

Producent

Bestway
INTEX

Rodzaj basenu

owalny
rozporowy
stelażowy

Kształt zbiornika

okrągły
prostokątny

Zestaw basenowy

1w1
1w1 (sam basen)
2w1
3w1
3w1 (pompa i filtr lub mata i pokrywa)
4w1
4w1 (pompa, filtr, drab., pok. lub mata)
5w1
6w1
7w1
9w1 i większe (najbogatsze zestawy)
10w1
15w1
16w1
17w1

Średnica (cm)

-

Wysokość (cm)

-

Pojemność (l)

-

Wydajność pompy (l/godz)

-

Basen Bestway

Basen Bestway

Baseny marki rozpoznawalnej na całym świecie - globalny zasięg oferty Bestway

Od niemal dziesięciu lat możemy pochwalić się mianem autoryzowanego sprzedawcy marki Bestway, która jest jednym z wiodących producentów na rynku basenów naziemnych, basenów ogrodowych i plażowych akcesoriów dmuchanych. Firma wywodzi się z jednego z najbardziej uprzemysłowionych miast Chin, będącego jednocześnie jedną z giełdowych stolic świata - Szanghaju. Przez dwadzieścia pięć lat działalności marka rosła w siłę, eksportując swoje towary i produkty na kolejne kontynenty, jednocześnie podbijając serca użytkowników w ponad stu krajach.

Niezawodne zestawy basenowe Bestway - wytrzymałość na zużycie i wysokie temperatury

Baseny marki Bestway słyną przede wszystkim ze swojej niezawodności i wytrzymałości, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo przystępnej ceny, przez co są ulubionym wyborem przede wszystkim rodziców z dziećmi. Rodzinny charakter produktów oferowanych przez firmę Bestway jest zresztą jedną z jej najmocniejszych stron, która pozwoliła jej zasłynąć na rynku amerykańskim i europejskim jako producent godny zaufania. Baseny ogrodowe marki Bestway, które są jednym z ich największych hitów sprzedażowych, powstałe w wyniku wielu lat ulepszania i unowocześniania procesu produkcyjnego, cechują się niecką, która wytrzyma lata intensywnej zabawy w wysokich temperaturach.

Rozbudowana oferta produktów Bestway: Basen rozporowy

Najbardziej podstawowym i jednocześnie ekonomicznym basenem z logiem Bestway będzie basen typu Fast Set, czyli rozporowy. Produkt ten charakteryzuje się mocną, banalnie prostą w utrzymaniu w czystości niecką, wymagaj tylko odrobiny idealnie równego miejsca w ogrodzie i… ręcznej pompki, dzięki której napompujemy kołnierz utrzymujący całą konstrukcję. Będzie to jedyne narzędzie, którego będziemy potrzebowali do rozstawienia całego basenu, nic więc dziwnego, że baseny rozporowe Bestway tego typu są fantastycznym rozwiązaniem nawet w czasie urlopu - jest po prostu niezwykle bezproblemowy.

Basen ogrodowy, basen stelażowy: idealne produkty Bestway do ogrodu na okres letni

Basen stelażowy firmy Bestway jest już nieco bardziej zróżnicowany pod kątem konstrukcyjnym. Podstawową wersją stelaża basenu Bestway jest model Steel Pro. Jest to linia basenów przystępna cenowo, charakteryzująca się elementami montażowymi wykonanymi z wysokiej jakości stali nierdzewnej malowanej proszkowo, aby zabezpieczyć ją z zewnątrz przed korozją i zabrudzeniami. Rurki stelaża mają profil okrągły, przez co są niezwykle proste w montażu.

Nie szukaj więcej - stały rozwój i nastawienie na innowacyjność sprawia, że produkty Bestway są dostosowane do wszelkich potrzeb związanych z basenami ogrodowymi

Firma Bestway w drodze ciągłego ulepszania swojej technologii produkcyjnej opracowała również model Steel Pro Max - ulepszoną wersję produktu Steel Pro, charakteryzującą się rurkami stelażowymi o spłaszczonym profilu, który zapobiega przemieszczaniu się elementów konstrukcyjnych wewnątrz łączników. Stelaż z linii Steel Pro Max jest również pokryty powłoką o ulepszonej formule, posiadającej dodatkowe działanie antykorozyjne. Najbardziej zaawansowanym modelem typu basen stelażowy od firmy Bestway jest Power Steel - basen mający cieszyć się wieloletnią niezawodnością przez zastosowanie dwustronnego pokrycia antykorozyjnego, znajdującego się zarówno zewnątrz jak i wewnątrz elementów stelażowych.

W naszej ofercie znajdziesz oferty zestawów podstawowych - przydatne szczególnie, jeśli zakup basenu jest wymianą starego modelu na nowy

W zestawie takim oprócz basenu jest też dostosowana wydajnością do jego objętości pompa filtracyjna, dzięki której nie musisz martwić się o nadmierne zużycie wody. Zestawy o zwiększonej funkcjonalności mogą zawierać pokrywy basenowe, podłoże pod nieckę basenową w formie maty, lub podstawowe zestawy czyszczące. Dla początkujących właścicieli basenów ogrodowych polecamy kompletne, kilkunastoelementowe zestawy basenowe, w których oprócz wysokiej jakości basenu, znajdą Państwo również akcesoria niezbędne do prawidłowego użytkowania basenu takiego jak basen stelażowy przez całe lato.

Kompletne zestawy, wraz z akcesoriami dedykowanymi pod każdy basen ogrodowy - Zestawy basenowe komponujemy w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie w sprzedaży.

Niezależnie od wybranej linii basenów Bestway, posiadamy je w naszej ofercie sprzedażowej również w formie gotowych zestawów basenowych, wyposażonych w dedykowane do ich modelu i pojemności akcesoriów basenowych, również od firmy Bestway. Dobór akcesoriów kompatybilnych z konkretnym modelem basenu i pochodzących od tego samego producenta jest gwarancją prawidłowego działania całego basenu, dzięki czemu mamy wtedy pewność, że każde z akcesoriów zostało przetestowane w kontrolowanych warunkach przez samego producenta.

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97
Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego