Odkurzacz basenowy do czyszczenia dna

Odkurzacz basenowy to ważny element asortymentu basenowego, przeznaczony do czyszczenia dna basenu, poprzez pozbywanie się wszelkich zanieczyszczeń, których nie będzie w stanie pozbyć się filtr pompy basenowej. Aktualnie na rynku można znaleźć różne rodzaje odkurzaczy basenowych. Między innymi odkurzacze basenowe elektryczne, które (jak sama nazwa wskazuje) działają na zasilanie akumulatorem bądź bateriami, przeważnie służące do manualnego czyszczenia dnia basenu. Istnieją również odkurzacze zautomatyzowane, które po ulokowaniu i włączeniu same czyszczą basen. Oczywiście funkcje takiego zautomatyzowanego odkurzacza są coraz bardziej poszerzone proporcjonalnie do ceny za taki odkurzacz do basenu. Kolejną grupą odkurzaczy do czyszczenia dna są odkurzacze hydrauliczne samojezdne, których główną cechą wyróżniają jest fakt, że muszą być podłączone do pompy hydraulicznej aby być w pełni funkcjonalnymi.
Kiedy decydujemy się na zakup odkurzacza do basenu, trzeba mieć na uwadze parę aspektów, takich jak rozmiar i rodzaj basenu, a tym bardziej rodzaj pompy zastosowanej w danym basenie, oraz rodzaje podłączenia pompy.

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97
Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego