Baseny ogrodowe dmuchane

Mało jest rzeczy, które tak cieszą w dni gorącego lata, jak orzeźwiająca kąpiel. Niestety czas, bądź fundusze nie zawsze pozwalają nam na wyjazdy na wakacje do kurortów z basenem, albo lazurowe wybrzeże. Na całe szczęście jeśli mamy w posiadaniu, nawet niewielkich rozmiarów, ogródek albo letnią działkę doskonałą opcją, zarówno budżetową, jak i wygodną, są baseny dmuchane. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwość pochlapania się w wodzie w celu redukcji temperatury ciała oraz rekreacji jest na wyciągnięcie ręki praktycznie dla każdego. Sprawią one szczególną frajdę najmłodszym członkom domowego ogniska – Nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak bardzo dzieci uwielbiają bawić się w basenie, gdzie ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Basen Intex lub Bestway - wybierz najlepszy basen dmuchany dla swojej posesji i ciesz się latem w pełni

W naszej ofercie można znaleźć basen Intex lub Bestway skierowany do wszystkich grup wiekowych – dmuchane baseny są dla i młodszych i starszych. No bo kto nie lubi się trochę popluskać latem? Taki prosty basen ogrodowy może służyć za idealny pretekst do wspólnego spędzania czasu w gronie rodziny na świeżym powietrzu. W ofercie są również baseniki zaprojektowane z myślą o najmłodszych – ich konstrukcja jest pomyślana w taki sposób, aby zabawa Twojego maleństwa była w pełni bezpieczna, między innymi poprzez znacznie mniejszą głębokość basenu, w stosunku do szerokości. Oczywiście na samym dostosowaniu głębokości się nie kończy – baseny dmuchane Bestway oraz Intex, które posiadamy posiadają wiele modeli, które oprócz zwiększenia bezpieczeństwa naszych milusińskich, proponują również różnorakie formy zabawy – czy to baseny z kulkami, czy dmuchane baseny ze zjeżdżalniami, a nawet dmuchane kojce o różnych kształtach, jak na przykład helikopter, pobudzających wyobraźnię naszych pociech.

Wielkie możliwości, niewielka cena - uraduj swoich najbliższych zapewniając im idealne miejsce do wakacyjnego relaksu

W sklepie Baseneo znajdziesz wszelkie produkty dostosowane pod każdy basen; ogrodowy, dmuchany i nie tylko, dzięki którym radość czerpana z rekreacji w prywatnym akwenie, takim jak basen bądź brodzik. W końcu nie ma potrzeby wyjeżdżania na wczasy, w celu czerpania radości z przyjemnej kąpieli w upalny dzień. Kiedy posiadasz dmuchany basen na własnej posesji, nie masz ograniczeń (nie licząc oczywiście pogody) względem tego kiedy będziesz mieć ochotę wskoczyć do wody. Zależnie od wymiaru, jaki wybierzesz pod swój basen możesz mieć basen prywatny, jak i taki w którym zmieści się cała rodzina, razem z kuzynostwem. Poza tym, że znajdziesz baseny dmuchane znajdziesz również wszystkie istotne akcesoria do zachowania czystości wody, jak i sam basen, co znacznie ułatwi komfort korzystania z uciech kojącej wody latem. Jednocześnie dzięki temu będziesz w stanie uniknąć nieprzyjemności związanych z zanieczyszczeniami wody, czy komarami.

Ciesz się krystalicznie czystą wodą razem z całą rodziną w swoim prywatnym zaciszu

Dmuchany basen to wspaniały pomysł na wyposażenie większości ogrodów, w szczególności jeśli istotne są dla nas rozwiązania dla ludzi samowystarczalnych, bez potrzeby wyjazdu na wczasy. Teraz lato możesz spędzać równie atrakcyjnie w prywatnym zaciszu swojej posesji. Baseneo w swojej wachlarzu produktów posiada różne formy basenu dla dorosłych i/lub dzieci, baseny dmuchane i wiele innych. Za pomocą produktów, takich jak basen możesz uczynić swoje lato jeszcze przyjemniejszym, czy to wskakując do basenu w ramach przerwy od pielęgnacji swojego ogrodu, czy pilnując dzieci w trakcie wakacyjnych figli.

Basen dmuchany jest niewielką inwestycją, która wystarczy na długie lata, zapewniając frajdę Tobie i najbliższym

Basen dmuchany do ogrodu to niewielka inwestycja, której cena z całą pewnością jest bardziej przystępna, niż wakacje all inclusive w Egipcie, będąc jednocześnie świetną inwestycją na długie lata. Każdy basen, który oferujemy cechuje się wyjątkową wytrzymałością, w związku z czym nie musisz przejmować się nadmiernie suchą trawą świeżo po koszeniu, ani kamykami, ponieważ każdy produkt Intex oraz Bestway został stworzony z myślą o komfortowym i bezpiecznym użytkowaniu, bez ryzyka drastycznego przerwania zabawy i rekreacji przez nagły odpływ wody spowodowany pęknięciem powierzchni, z której każdy produkt jest stworzony.

Nie ograniczaj się miejscem - baseniki dmuchane to idealny sposób na zagwarantowanie sobie relaksu gdziekolwiek nie pojedziesz

Każdy taki basen wytrzyma wiele sezonów, w związku z czym w ostatecznym rachunku zaoszczędzi Ci kosztów związanych z zabieraniem dzieci (bądź chodzeniem samemu – każdy ma czasem ochotę na odrobinę relaksu) na kąpieliska, czy basen. Możesz go rozkładać praktycznie każdego sezonu letniego. Dodatkowym atutem również okazuje się wyjątkowa łatwość składania i przenoszenia, na przykład w sytuacjach, w których działka wypoczynkowa znajduje się w innej lokalizacji niż miejsce zamieszkania, albo kiedy jedziemy na pole kempingowe i chcemy zwiększyć zakres atrakcji dostępny na miejscu. Taki basen to to zapewnienie zasłużonego odpoczynku na wysokim poziomie w ciepłe dni, bez konieczności opuszczania własnej działki.
Z całą pewnością znajdziesz u nas idealny basen ogrodowy dla siebie i dla całej rodziny. Nasze produkty przygotowane są z myślą o satysfakcji całej rodziny, która może cieszyć się przyjemnościami korzystania z basenu w swoim własnym ogrodzie. Niezależnie od posiadanego budżetu, odnajdziesz w naszej ofercie baseny ogrodowe, których cena będzie dla Ciebie odpowiednia, więc nie musisz martwić się o ograniczone fundusze na wakacje – baseny ogrodowe i dmuchane firmy Intex oraz Bestway zapewniają Ci wczasy na świeżym powietrzu w cieniu Twojego ogródka. Produkty Intex oraz Bestway są znane z wysokiej jakości wykonania, oraz z tego, że to produkty, których cena jest zróżnicowana dokładnie pod potrzeby Twojego ogródka.

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97
Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego