Dmuchane spa w Twoim domu

Dmuchane luksusy - spraw sobie prywatne spa

Niewielka przestrzeń w ogrodzie czy na tarasie wcale nie wyklucza posiadania basenu, który zapiera dech w piersiach gości i pomieści większą liczbę osób- musi to jednak być basen ogrodowy (choć niekoniecznie) do zadań specjalnych. Takie właśnie jest dmuchane SPA, czyli… luksus posiadania spa w domowym zaciszu. Brzmi niewiarygodnie? A jednak! W naszej ofercie znajdą Państwo kilkanaście modeli: dmuchane SPA, czyli inaczej dmuchane spa które mnogością funkcji i wzorów sprostają wymaganiom każdego, mimo, że na pierwszy rzut oka mogą wydawać się inwestycją o wiele poważniejszą od klasycznego basenu ogrodowego.

Basen ogrodowy a dmuchane spa

Podstawą domowego spa jest jego unikatowa konstrukcja - mimo bycia de facto basenem dmuchanym, jest ono wykonane z wyjątkowo grubego i sztywnego PVC, które w dotyku przypomina skórę ekologiczną. Dodatkowo wnętrze dmuchanych ścianek jest wzmocnione elastycznym stelażem, dzięki któremu na brzegu prawidłowo napompowanego spa jest w stanie usiąść dorosła osoba, bez strachu, że konstrukcja się ugnie lub przewróci. Każde z domowych SPA w naszej ofercie jest również wyposażony w specjalny panel sterowania, który kryje w sobie pompę filtracyjną i podgrzewacz wody - oznacza to, że w jednej cenie dmuchanego spa otrzymujemy kompletny zestaw basenowy. Jednymi akcesoriami, które będą podlegać wymianie, są naturalnie filtry do pompy oraz tabletki z preferowaną przez użytkowników chemią - chlorem lub tlenem. Ze względu na wyjątkowość materiału, z jakiego wykonane są niecki tego typu basenów, zaleca się używanie w nich tylko i wyłącznie podstawowej chemii w tabletkach. Nie jest wskazana dezynfekcja szokowa, która może odbarwić powierzchnię porowatego PVC lub nawet ją osłabić.

Dmuchane spa na każdą ilość osób - możesz stworzyć własne dmuchane spa

Dmuchane SPA mogą mieć kształt okrągły lub kwadratowy z zaokrąglonymi bokami. Spa posiada średnicę lub najdłuższy bok nie przekraczającą 220 cm, a pojemność w zależności od modelu waha się od kilkuset do tysiąca litrów wody. Niewielkie rozmiary wbrew pozorom nie stanowią wady tego typu basenów, wprost przeciwnie - dzięki nim na rozstawienie basenu i jego użytkowanie zużywamy mniej wody i mniej energii elektrycznej, przy tak małej pojemności zostanie też zużyte o wiele mniej chemii basenowej. Pojemność SPA działa na jego korzyść również w kwestii utrzymania go w czystości - filtracja trwa krócej, czyszczenie ręczne jest proste i szybkie, nie ma również problemu z całkowitą wymianą wody, ponieważ nie stanowi ona wyzwania ani logistycznego, ani finansowego, jak to jest w przypadku basenów o pojemności od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy litrów wody. Niektóre z modeli są również wyposażone we wbudowane oświetlenie z możliwością sterowania jego kolorem za pomocą pilota. Takie spa staje się już nie tylko wymarzonym miejscem wypoczynku, ale samo w sobie jest zapierającą dech w piersiach ozdobą ogrodu! Przed zakupem SPA warto też zwrócić uwagę na przegląd jego funkcji masujących - standardem w modelach z naszej oferty są dysze do kąpieli perełkowej, które zazwyczaj znajdują się na dnie basenu, tuż przy jego ścianach. Niektóre modele dodatkowo wyposażone są w dysze do hydromasażu, którego nasilenie można regulować za pomocą przycisków na panelu sterowania.

Dmuchane spa, czy basen ogrodowy? Produkty dla osób w każdym wieku.

Spa dmuchane posiadają dość nieoczywistą zaletę SPA, a mianowicie ich wyjątkowa wszechstronność. Zazwyczaj gdy wyobrażamy sobie korzystanie z spa zaangażowane są w to osoby dorosłe, po zmroku i najlepiej w towarzystwie pełnych kieliszków. Jednak w SPA można zrelaksować się nawet w upalny dzień - wystarczy, że na panelu sterowania nie włączymy funkcji podgrzewania wody. W spa będą się również świetnie bawiły dzieci. Dzięki podgrzewaczowi wody mogą się cieszyć pluskaniem się w niewielkim basenie nawet w chłodniejsze dni, a dmuchane dno gwarantuje bezpieczną zabawę. Po tym jak dzieci wyszaleją się w wodzie i schłodzą w letni upał, wystarczy na panelu sterowania uruchomić filtrację i podgrzewanie wody, żeby już wieczorem móc cieszyć się odprężającą kąpielą tylko w gronie dorosłych.

Dobierz odpowiednie akcesoria pod swoje dmuchane spa

Perłę naszego ogrodu, jaką będzie stanowiło spa Intex bądź Bestway, można urozmaicić dostępnymi w naszej ofercie akcesoriami. Nawet, jeśli basen ogrodowy nie będzie wyposażony we wbudowane oświetlenie, można ozdobić go lampką basenową. Dodatkowo do każdego modelu można nabyć dedykowane do niego zagłówki, zwiększające komfort kąpieli w pozycji siedzącej - akcesoria te występują zarówno w formie nadmuchiwanej, jak i uformowane z elastycznej, komfortowej w użytkowaniu pianki. Jako sprzedawcy oferujemy również stały dostęp do chemii basenowej oraz wymiennych filtrów do pompy, które w przypadku dmuchanych SPA występują aż w dwóch rodzajach - klasycznej oraz o dodatkowym działaniu antybakteryjnym. Woda w spa ze względu na zastosowanie chemii dezynfekującej, częsty ruch wody i jej filtrację jest mniej podatna na rozwój bakterii i glonów niż woda basenowa. Z drugiej jednak strony jest ona również dużo cieplejsza ze względu na częste stosowanie podgrzewacza, warto więc przyglądać się zarówno wodzie, jak i ścianom naszego spa - jeśli staną się śliskie, należy natychmiast usunąć z niego wodę i dokładnie je wyczyścić, najlepiej delikatnym detergentem o działaniu bakteriobójczym.

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97
Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego