Akcesoria plażowe

W swojej ofercie mamy wszystkie artykuły plażowe, niezbędne do udanego wypoczynku nad wodą. Oferujemy szeroki asortyment, od foteli i zabawek do pływania, przez piłki plażowe, na zestawach do nurkowania kończąc. Znajdują się tu propozycje nie tylko dla dorosłych, lecz także i dla dzieci. To najprostszy sposób na urozmaicenie wakacyjnego wypadu nad wodę, bądź też odpoczynku w ogrodowym basenie.

Plażowe akcesoria to świetny sposób na urozmaicenie sobie wczasów na plaży, ale przy odrobinie wyobraźni nawet zaciszu naszej prywatnej działki, bądź ogrodu. Niezależnie, czy w rekreacji bardziej interesuje Cię sport i inne aktywne formy spędzania czasu wolnego, czy słodkie lenistwo spędzone na wygrzewaniu się w słońcu, posiadamy produkty idealne dla Ciebie - pośród naszych produktów znajdziesz zabawki dla dzieci na plażę, akcesoria do nauki pływania, materace dmuchane oraz wiele innych produktów, dzięki którym plaża odkryje przed Tobą nowe oblicze!

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97
Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego