Akcesoria plażowe

W swojej ofercie mamy wszystkie artykuły plażowe, niezbędne do udanego wypoczynku nad wodą. Oferujemy szeroki asortyment, od foteli i zabawek do pływania, przez piłki plażowe, na zestawach do nurkowania kończąc. Znajdują się tu propozycje nie tylko dla dorosłych, lecz także i dla dzieci. To najprostszy sposób na urozmaicenie wakacyjnego wypadu nad wodę, bądź też odpoczynku w ogrodowym basenie.

Plażowe akcesoria to świetny sposób na urozmaicenie sobie wczasów na plaży, ale przy odrobinie wyobraźni nawet zaciszu naszej prywatnej działki, bądź ogrodu. Niezależnie, czy w rekreacji bardziej interesuje Cię sport i inne aktywne formy spędzania czasu wolnego, czy słodkie lenistwo spędzone na wygrzewaniu się w słońcu, posiadamy produkty idealne dla Ciebie - pośród naszych produktów znajdziesz zabawki dla dzieci na plażę, akcesoria do nauki pływania, materace dmuchane oraz wiele innych produktów, dzięki którym plaża odkryje przed Tobą nowe oblicze!

Dostawa i płatność

Wysyłka kurierem już od 13,90 zł!

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97
Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego