W trosce o zdrową wodę w basenie

By móc w pełni cieszyć się ogrodowym basenem, musimy regularnie dbać o utrzymanie wody w odpowiednim stanie. Dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa kąpieli powinniśmy utrzymywać zbiornik i wodę w nim w czystości, zapobiec rozwojowi szkodliwych bakterii, alg i grzybów, a także przeciwdziałać niszczeniu samej konstrukcji basenu, by mógł posłużyć nam dłużej. Naszym sprzymierzeńcem w tych działaniach są odpowiednio dobrane dla tego celu środki chemiczne.

Nie musisz być chemikiem

Jak jednak fachowo aplikować chemię basenową, by nie zepsuć sobie przyjemności kąpieli na przykład zbyt dużą dawką chloru? Czy trzeba znać się na substancjach dezynfekcyjnych i dobieraniu ich odpowiednich proporcji? Otóż nie. Wystarczy zaopatrzyć się w proste urządzenie, które wszystko to zrobi za nas, dozując takie ilości właściwych środków, by dobrze rozprowadzić je w zbiorniku i uzyskać pożądany efekt, zapewniając doskonałą jakość wody.

Sprawdzony sposób

W naszej ofercie znajdziesz automatyczne, funkcjonalne, a przede wszystkim skuteczne – czego dowiodły już doświadczenia licznych klientów – dozowniki Bestway oraz Intex, w formie wygodnych w użyciu pływaków lub urządzeń przepływowych. One zaś samoczynnie zadbają już o zdrowie twoje, twojej rodziny i wszystkich innych użytkowników basenu, nie zaprzątając ci tym głowy.

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97
Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego