Pontony dmuchane

W odpowiedzi na zew przygody

Ile razy można spędzać czas wolny przed ekranami telewizorów, czy komputerów? Najwyższa pora na aktywny wypoczynek! W naszym sklepie znajdziesz ofertę wielu produktów idealnych do aktywnego spędzania czasu w wodzie dla najbardziej wymagających, a w tym, deski do pływania, dmuchane kajaki, czy własnie dmuchane pontony; dwu, trzy- a nawet czteroosobowe, a także wszystkie inne niezbędne akcesoria, które pozwolą Ci na dokładne przygotowanie przed wodnymi przeprawami.

Życie coraz częściej pcha nas przed ekrany telewizorów i komputerów, do tego stopnia, że kiedy mamy chwilę dla siebie, wolną od pracy i innych zobowiązań, świadomie bądź nie, automatycznie ciągnie nas do monitorów z przyzwyczajenia. Oczywiście leżąco-siedzący tryb życia chociaż pozornie wydaje się bardzo wygodny, z czasem zaczyna przynosić bardzo uciążliwe konsekwencje, związane z osłabieniem gorsetu mięśniowego, takie jak bóle mięśni, kręgosłupa, czy nawet głowy przez niskie dotlenienie mózgu czy uciskanie nerwów. Nie trzeba być trenerem osobistym ani lekarzem, żeby wiedzieć, jak ważna jest aktywność fizyczna, w szczególności jeśli w pracy spędzamy większość czasu w jednej pozycji siedzącej. Mięśnie i mózg potrzebują dotlenienia, do czego najlepiej nadaje się właśnie tak zwany aktywny odpoczynek. Naszą propozycją na ten sezon na aktywne spędzanie czasu wolnego jest korzystanie z przyjemności wodnych wojaży.

Niezależnie, czy chcesz samotnie przemierzać wzdłuż i wszerz uroki polskich rzek na spływach kajakowych, czy może chcesz tworzyć kolejne części morskich opowieści w towarzystwie swoich przyjaciół i/lub rodziny, w naszej ofercie posiadamy produkty odpowiednie na każdą konfigurację Twoich podróży. Dzięki pontonom dmuchanym Intex oraz Bestway możesz teraz odkrywać czar wodnych przygód bez konieczności wynajmowania sprzętu, posiadając własne niezawodne narzędzia do odkrywania świata. Oferowane przez produkty swoim zakresem pokrywają potrzeby zarówno naszych najmłodszych - z pontonami dla dzieci - samotnych wilków, jak i całych drużyn wodnych odkrywców


Nie spędzaj kolejnego lata przed telewizorem - odkrywaj wodny świat i naturę razem z pontonami Bestway oraz Intex! Nasze pontony są wykonane z bardzo solidnego materiału PVC, posiadają niezależne komory powietrzne do pompowania, a cześć z nich nawet dmuchane podłoże, żeby zmaksymalizować komfort jaki gwarantuje w trakcie podróży każdy nasz ponton. Pośród naszych produktów są pontony Intex oraz Bestway w zestawie z wiosłami, ale również są opcje z silnikami, dla tych, którzy chcą się poczuć jak na bagnach Karoliny Północnej (albo po prostu cenią sobie wygodę i nie mają ochoty wiosłować). Ponton to genialny sposób na niezapomniane przygody przy bardzo niskich kosztach na wiele sezonów.

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97
Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego