Materace

Materace dmuchane

Mobilny komfort

Materace dmuchane to wygodne rozwiązanie dla osób, które planują turystykę o najwyższym poziomie komfortu, planują przyjąć więcej gości, niż mają łóżek, albo po prostu chcą zaoszczędzić trochę miejsca w domu.

Szereg zalet jakie posiadają dmuchane materace

Przed każdym zakupem zawsze warto zastanowić się, jakie korzyści i zastosowania może mieć dany zakup. Nie inaczej będzie dla większości z nas przed zakupem jakim jest materac dmuchany, dlatego też, żeby ułatwić Państwu wybór, zrobiliśmy krótkie zestawienie zalet, jakie posiadają materace dmuchane:

Twardość materaca zależna od naszych upodobań

Jednym z głównych atutów jakie posiadają materace dmuchane, w szczególności w kontekście domowego użytku, jako łóżko gościnne, a nawet główne, jest fakt, że umożliwia dostosowanie swojej sztywności do potrzeb leżącego. Czy wolisz spać na materacu twardym, jak skała, czy chcesz się w nim zanurzyć - wszystko jest możliwe i zależne jedynie od pompki. Dodaj więcej powietrza, by uzyskać twardą powierzchnię materaca, lub upuść, w celu uzyskania miękkiej powierzchni.To doskonałe rozwiązanie na łóżko dla gości, ponieważ każdy z nas ma trochę inne preferencje względem twardości.

Łagodzenie objawów bólów pleców

Chociaż nadmuchiwany materac niekoniecznie jest uważany za najskuteczniejszą z metod na uporczywe bóle kręgosłupa, fakt, że można regulować twardość, może okazać się zbawienny dla osób, które mają trudności z zaśnięciem na swoim dotychczasowym materacu przez takie własnie dolegliwości. Dzieje się tak, bowiem czasem łóżko może wydawać się zbyt miękkie, więc w łatwy sposób za pomocą pompki można z łatwością zwiększyć twardość dodając powietrza, co może pomóc w ukojeniu bólu i poprawieniu zdrowego ułożenia ciała w trakcie snu. Oczywiście działa to również w drugą stronę, więc możesz po prostu spuścić trochę powietrza jednym przyciskiem i cieszyć się większą miękkością materaca

Odporność na wypaczenia

Wszystkie materiały z czasem się zużywają. Jest to szczególnie zauważalne w wypadku tapczanów, klasycznych materacy i innych elementów umeblowania na których śpimy. Sprężyny oraz gąbki materacy zapadają się, a materiał na powierzchni się rozciąga - w większości wypadków w takiej sytuacji pod uwagę bierzemy wymianę materaca/mebla na nowy. Szczęśliwie materace dmuchane pod tym względem są wyjątkowe, ponieważ wystarczy go dopompować, a efekt zapadania się nigdy nie będzie nas dotyczył.

Gotowe do użycisa w kilka sekund

W zależności od jakości pompy materace dmuchane można napompować do pełnego rozmiaru w ciągu kilku minut, na przykład podniesiony podwójny rozmiar można całkowicie napompować w ciągu około 5 minut. Nie podniesiony, nieco mniejszy materac kempingowy można napompować w około 3 minuty.

Niska cena

Dobrze znane marki, takie jak Coleman i Intex, zdołały obniżyć swoje ceny. Na przykład podwójny materac powietrzny można kupić za jedyne 30 USD online, podczas gdy materac z podwójną pamięcią może łatwo kosztować 300 USD za przyzwoitą jakość.

Wiele zastosowań

W zależności od wielkości nadmuchiwany materac może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Na przykład niskoprofilową opcję podwójnego rozmiaru można zabrać na wypady na kemping lub można ją zwinąć i odłożyć na bok jako łóżko gościnne dla okazjonalnych gości, które można łatwo złożyć na podłodze w salonie. Podobnie, niektórzy ludzie kładą je również na tylnym siedzeniu podczas podróży, co jest o wiele wygodniejsze niż spanie na siedzeniu samochodu.

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97
Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego