Basen Intex

Basen ogrodowy sprawdzonej marki, dla Ciebie!

Kup swój basen ogrodowy u sprawdzonego dostawcy!

Jako autoryzowany sprzedawca marki Intex oferujemy Państwu najwyższą jakość od 2006 roku, gdy tylko weszliśmy na rynek jako pionier wśród sprzedawców basenów ogrodowych i luksusowych akcesoriów dmuchanych. Firma Intex doskonale się w tę misję wpisuje - jest obecna na amerykańskim rynku od lat siedemdziesiątych i przez lata wyznaczała trendy i wysoko podnosiła poprzeczkę jakości wśród konkurentów, projektując akcesoria plażowe i turystyczne stale nadążające za dynamicznie zmieniającą się modą.

Baseny stelażowe, które podbiły cały świat!

W drugiej połowie lat 90-tych firma Intex wprowadziła nową linię produktów, które odmieniły oblicze wielu amerykańskich przydomowych ogródków, aby wkrótce potem rozprzestrzenić się na Europę i resztę świata - naziemne baseny ogrodowe. Składane, mobilne, lekkie i proste w swojej konstrukcji, składające się z niecki wykonanej z wytrzymałego PVC oraz składanego stelażu ze stali nierdzewnej podbiły serca użytkowników i stały się sezonowym hitem sprzedażowym, który od lat utrzymuje się w ścisłej czołówce wakacyjnych “must haves”.

Ukojenie w upalne dni za sprawą basenów i dodatkowych akcesoriów

Firma Intex posiada w swojej ofercie nie tylko szeroką gamę akcesoriów dmuchanych, na których zbudowała podwaliny swojego sukcesu, lecz także wysokiej jakości baseny ogrodowe oraz pełen asortyment akcesoriów basenowych, które zapewnią im wiele lat bezpiecznego, higienicznego i atrakcyjnego użytkowania. Jeśli jest coś, co wyróżnia produkty Intex od konkurencji, jest to wysoka dbałość o wzornictwo, które jest bardzo na czasie, eleganckie, wysmakowane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Możemy być pewni, że decydując się na zakup basenu z metką Intexu, otrzymamy produkt o nienagannym wykonaniu, od warstwy wizualnej, przez jakość i rodzaj użytych do produkcji materiałów zaprojektowany do tego, by cieszyć zmysły i zapewnić relaks po ciężkim dniu.

Basen stelażowy, czy basen rozporowy?

Baseny od firmy Intex są tak zróżnicowane, jak potrzeby jej klientów. W naszej ofercie sprzedażowej, jako autoryzowanego sprzedawcy znajdą Państwo zgrabne, wygodne baseny bez stelaża linii Easy Set. Są one niebywale łatwe do rozłożenia, przemieszczania i utrzymania w czystości. Ich przystępna cena wcale nie odbija się na jakości, wprost przeciwnie - są zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantowały niezawodność i wytrzymałość na lata. Pomimo swojego mobilnego i tymczasowego charakteru nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać ich całe lato - wielu rodziców decyduje się właśnie na baseny rozporowe ze względu na brak twardych elementów konstrukcyjnych oraz dmuchany, miękki kołnierz stanowiący dodatkową podporę i zabezpieczenie w trakcie zabawy.

Stelażowy basen w wielu wariantach

Swoje doświadczenie w projektowaniu basenów o różnej pojemności firma Intex przekuła w trzy unikatowe formy stelażu, które doskonale sprawdzają się w zróżnicowanych warunkach. Najpopularniejszym, bazowym modelem stelaża jest wersja Metal Frame. Wysokiej jakości stal nierdzewna malowana proszkowo, co ogranicza ryzyko wystąpienia korozji, uformowana została w wytrzymałe rurki o okrągłym przekroju są skonstruowane w taki sposób, aby było je łatwo i szybko ze sobą połączyć. Plastikowe obejmy spajające elementy konstrukcyjne na kantach basenu są wykonane z wytrzymałego tworzywa, doskonale współpracującego ze stalową konstrukcją.

Rodzaje konstrukcji

Bardziej zaawansowanym rodzajem stelaża jest konstrukcja typu Prism Frame - dodatkowo wzmocnione, przeznaczone do basenów o większej pojemności i przez to trzymania w ryzach większego ciężaru. Specjalna powłoka nanoszona proszkowo zapewnia jeszcze lepszą ochronę przed ewentualną korozją, również na krańcach poszczególnych elementów montażowych. Najbardziej innowacyjne są stelaże z linii Ultra XTR, która jest jednocześnie nowością w katalogu firmy Intex. Nowatorska konstrukcja opiera się na zupełnie innym kształcie poszczególnych rurek - nie mają one okrągłego przekroju, lecz trójkątny z nieco zaokrąglonymi kantami. Ułatwia to stabilny montaż całego stelażu, a rurki nie obracają się wewnątrz łączników, dzięki czemu basen jest solidnie ustawiony przez całe lato i nie wymaga poprawek. Poszczególne modele basenów łatwo rozpoznać między sobą chociażby po kolorze niecki - baseny z linii Prism Frame są dostępne w kolorze jasnoszarym, z kolei edycja Ultra XTR charakteryzuje się nieckami w eleganckim, ciemnopopielatym odcieniu. Materiał PVC, z którego wykonane są niecki bardziej zaawansowanych modeli basenów, różnią się nie tylko kolorem, lecz także grubością - linie Prism i Ultra XTR charakteryzują się grubszym przekrojem niecki.

Wybierz basen idealny dla siebie

Warto pamiętać, że przy zakupie basenu konkretnej marki, warto jest konsekwentnie dobrać do niego akcesoria od tego samego producenta. Tylko wtedy będziemy mieli gwarancję kompatybilności i pewność, że nasze akcesoria basenowe zostały przetestowane pod kątem użyteczności i sprawności działania właśnie z basenem, który wybraliśmy. W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy również gotowe zestawy basenowe, w których znajdą Państwo nie tylko basen renomowanej marki Intex, lecz także komplet akcesoriów basenowych niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania. Od zestawów podstawowych, zawierających pompę i pokrywę basenową, po kompletne, kilkunastoelementowe zestawy, gwarantujące zabawę bez zmartwień o dodatkowe zakupy przez całe lato - a wszystkie w wyjątkowo okazyjnych cenach. Obejrzyj naszą ofertę basenów ogrodowych – znajdziesz tu produkty, takie jak baseny ogrodowe, basen stelażowy, basen rozporowy i całą masę innych produktów ogrodowych, które ułatwią Ci letni wypoczynek w upalne dni. Wybierz basen odpowiedni dla Twoich potrzeb – każdy nasz basen ogrodowy jest dostosowany do innego metrażu i innych zapotrzebowań naszych klientów, razem z całą gamą produktów pod nasze baseny ogrodowe.

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97
Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego