Filtry

Cena

-

Producent

Bestway
INTEX

Rodzaj basenu

rozporowy
stelażowy

Kształt zbiornika

okrągły
owalny
prostokątny

Zestaw basenowy

1w1
2w1
3w1
4w1
5w1
6w1
7w1
9w1
10w1
15w1
16w1
17w1

Średnica (cm)

-

Wysokość (cm)

-

Pojemność (l)

-

Wydajność pompy (l/godz)

-

Baseny ogrodowe

123
123

Baseny, które dostarczają niezapomniane wrażenia

Wakacje z nieograniczonym dostępem do rozrywki wodnej

Każde wakacje mogą zamienić się w spełnienie amerykańskiego snu o domu z ogrodem – wystarczy odrobina miejsca na trawie! Baseny ogrodowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, są dostępne w niezliczonych wzorach, kolorach, modelach i w dodatku w bardzo atrakcyjnych cenach. Na naszej stronie znajdą Państwo przegląd basenów, które gabarytami i funkcjami dopasują się do oczekiwań każdego klienta – od rodzin szukających letniej rozrywki dla swoich pociech, przez amatorów aktywnego wypoczynku uprawianego nawet w domu, po osoby poszukujące relaksu po dniu wytężonej pracy.

Basen ogrodowy dopasowany do Twoich potrzeb

Jeśli wybór basenu przyprawia jednak o zawrót głowy mnogością możliwości, wystarczy zastanowić się nad oczekiwaniami, jakie mamy wobec basenu, oraz ile możemy przeznaczyć na niego miejsca. Baseny konstrukcyjnie dzielą się na dmuchane, rozporowe i stelażowe. Każdy z modeli ma swoje zalety i związane z nimi zobowiązania, warto jest więc przed zakupem zasięgnąć informacji, na co się porywamy. Jeśli poszukujemy rozwiązania tymczasowego, które świetnie się sprawdzi na małych powierzchniach i nie będzie wymagało żadnych akcesoriów basenowych, wtedy najlepiej sprawdzi się basen dmuchany. Niestety, „dmuchańce” ze względu na rządzące nimi prawa fizyki ograniczone są swoim własnym rozmiarem – ich głębokość nie przekracza 50 cm, a ponieważ nie można w nich stosować chloru ani pomp filtracyjnych, wymagają wyjątkowo częstego wymieniania wody i zwrócenia uwagi na jej higienę.

Jaki basen ogrodowy wybierzesz?

Poszukując oszczędności na wodzie możemy zdecydować się na basen rozporowy lub stelażowy – konstrukcje większe, ale w większości przypadków wyposażone w otwory do podłączenia profesjonalnej pompy filtracyjnej. Materiał z którego wykonane są niecki tego typu basenów jest również dużo grubszy od ścianek basenów dmuchanych i przez to odporny na codzienne działanie chemii basenowej, nawet podczas dezynfekcji tzw. „szokowej”. Baseny rozporowe idealnie sprawdzą się do zabawy z dziećmi i wieczornego relaksu w nagrzanej słońcem wodzie – są okrągłe, pojemne, a ich dmuchany kołnierz świetnie sprawdza się jako podpora dla ramion.

Stelaż, który gwarantuje trwałość i stabilność basenu

Konstrukcje basenowe oparte na stelażu są produktami najbardziej zaawansowanymi w naszej ofercie. W parze z bardzo wysoką jakością, eleganckim wyglądem i materiałami, które wytrzymają lata użytkowania idzie również stosowna cena. Na szczęście większość oferowanych przez nas basenów jest dostępna od razu w pakiecie ze skrojonymi na ich miarę, w pełni kompatybilnymi akcesoriami basenowymi – pompą wraz z wkładem filtracyjnym, pokrywą, matą izolującą dno, podstawową chemią w postaci tabletek z chlorem oraz sitkiem do czyszczenia powierzchni wody. Pozwala to na sporą oszczędność przy zakupie, ponieważ samodzielna kompletacja akcesoriów basenowych zakończyłaby się o wiele wyższą kwotą niż ta proponowana w gotowych zestawach.

Odpowiednia konserwacja stelaża i umiejętne stosowanie chemii

Baseny stelażowe charakteryzują się również największą wytrzymałością. Wymaga to jednak odrobiny konsekwencji i zaangażowania – stelaż basenu jest zabezpieczony przed korozją specjalną farbą proszkową, lecz nawet najtrwalsze pokrycie zostanie przeżarte przez rdzę, jeśli woda będzie zakwaszona, dlatego tak istotne jest mierzenie poziomu pH w basenie. Chemia basenowa jest dostępna w naszej ofercie w stałej sprzedaży – można zakupić ją od razu na początku sezonu, lub tylko w razie potrzeby. Konserwacja niecki basenowej opartej na stelażu jest konieczna – ze względu na bardzo rzadką wymianę wody właściciele dużych basenów stelażowych powinni zaopatrzyć się w odkurzacz basenowy, który ułatwi im zbieranie chociażby piasku naniesionego na stopach. Warto jest zastanowić się nad zakupem dodatkowych akcesoriów już na etapie wyboru basenu, ponieważ konstrukcje stelażowe potrafią odwdzięczyć się za prawidłową konserwację długimi latami pięknego wyglądu i stabilności.

A może odrobina luksusu we własnym ogrodzie?

Alternatywą dla aktywnego wypoczynku w basenie może być także dmuchane SPA – prawdziwy luksus, który odmieni oblicze nie tylko twojego ogrodu, lecz także każdego letniego wieczoru, nawet tego chłodniejszego. Dmuchane SPA to inaczej domowe jacuzzi, które można swobodnie przenosić, a po spuszczeniu powietrza przechowywać w garażu lub ogrodowej szopie. Wszystkie modele oferowanych przez nas jacuzzi mają wbudowane podgrzewacze wody, pompy filtracyjne i dysze do masażu. Temperaturę wody i intensywność masażu można regulować na specjalnym panelu, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby ze SPA korzystały także dzieci. W dodatku niektóre modele jacuzzi są wyposażone także w nadmuchiwane dno, więc są całkowicie bezpieczne. Ze względu na materiał, z jakiego zostały wykonane, wskazane jest używanie w nich tylko i wyłącznie podstawowej, delikatnej chemii basenowej w postaci tabletek. Są też gabarytowo dużo mniejsze od klasycznych basenów ogrodowych, więc napełnienie ich wodą pochłania o wiele mniejsze koszta – choć ich cena początkowa jest zdecydowanie wyższa.

Baseny ogrodowe Intex, czy tradycyjne dmuchane baseny?

Niezależnie od tego, jaki model basenu ostatecznie upiększy nasz ogród i umili letnie chwile, przy wyborze zawsze trzeba znać dokładne wymiary miejsca, jakie jesteśmy w stanie na basen wygospodarować. Wtedy naszym ograniczeniem staje się już tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia. Gwarantujemy, że produkty z naszej oferty dostarczą wielu wspaniałych wspomnień, zarówno tych rodzinnych, jak i z przyjaciółmi.

Dostawa i płatność

Wysyłka kurierem już od 15 zł!

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97

Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego