Wodna rozrywka dla najmłodszych

Basen ogrodowy typu rozporowego to najlepsze rozwiązanie dla zabieganych rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jego objętość jest na tyle niewielka, że kilkukrotne napełnienie basenu nie zrujnuje naszego portfela, a jego powierzchnia jest banalnie prosta w utrzymaniu w czystości, ze względu na… brak elementów konstrukcyjnych. Zgadza się, basen rozporowy składa się jedynie z niecki basenowej, utrzymywanej w pionie przez siłę naporu wody. Basen rozporowy o większej objętości cechuje się dodatkowo nadmuchiwanym kołnierzem, który zapobiega przelaniu się wody przez jego brzeg.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Jeśli jesteś rodzicem, który ceni sobie swój czas oraz bezpieczną zabawę dziecka, baseny firmy Intex i Bestway doskonale się wpisują w zakres twoich potrzeb. Basen ogrodowy o rozporowej konstrukcji jest łatwy do przeniesienia, dlatego też cieszy się popularnością zwłaszcza wśród posiadaczy niewielkich ogrodów lub ogródków działkowych. Jeśli więc chcesz zapewnić swojemu dziecku radosną zabawę w upalne dni, w dodatku bez konieczności wydawania tysięcy złotych, jak w przypadku basenów stelażowych, serdecznie polecamy basen rozporowy. W wersji dla dzieci basen taki nie posiada wlotów do pompy basenowej, nie jest więc konieczny żaden dodatkowy wydatek na kolejne produkty. Nie jest również wskazane korzystanie z chemii basenowej, co oznacza, że baseny rozporowe dla dzieci są świetnym rozwiązaniem dla alergików.

Wytrzymałość na lata

Rozporowy basen ogrodowy twoje dziecko doceni również ze względu na jego atrakcyjny wzór - w modelach z nadmuchiwanym kołnierzem pomieści się troje, a nawet czworo dzieci. W dodatku kołnierz gwarantuje świetną zabawę w naukę pływania - jest na tyle stabilny, by można się było o niego oprzeć i unieść nogi na powierzchnię wody. Basen rozporowy o cieńszych, sztywnych ściankach, często wykonany jest z przezroczystego PVC, bogato ozdobionego atrakcyjnymi dla dzieci wzorami.

Dostawa i płatność

Wysyłka kurierem już od 9,90 zł!

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97
Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego