Basen stelażowy Bestway

12
12

Baseny stelażowe dla każdego ogrodu

All inclusive w Twoim ogrodzie

Lata robią się coraz cieplejsze, a czasu mamy coraz mniej - Niestety mimo tego, że jesteśmy wyjątkowo pracowitym narodem (nr 6 na liście najbardziej zapracowanych narodów po ilości przepracowanych godzin w skali roku, wg badań OECD), nie zawsze mamy okazję nagrodzić się zasłużonymi wczasami. Przyczyny mogą być różne; nadmiar pracy, opieka nad dziećmi , ograniczone fundusze- niezależnie od okoliczności każdemu nas zdarzyło się spędzić lato w domu. Jednak wcale nie oznacza to, że nie możemy korzystać z uroków lata - Kiedy na dworze jest upał, mało jest przyjemności porównywalnych do wylegiwania się w wodzie, czy pływania i z tej przyjemności rezygnować również nie trzeba, jesli decydujemy się aby miejscem naszych wczasów został ogród. Taką możliwość zapewnia nam basen ogrodowy - w naszej ofercie posiadamy basen ogrodowy Intex oraz baseny Bestway. Baseny ogrodowe są bardzo zróżnicowane, zależnie od naszego zapotrzebowania, wielkości ogrodu oraz budżetu jaki na taki basen do ogrodu możemy poświęcić. Basen stelażowy to tylko jedna z paru kategorii, które możemy umieścić w swoim ogrodzie dzielą się na parę głównych kategorii:

Basen stelażowy i nie tylko

Basen wbudowany:Basen, który najbardziej kojarzy nam się z symbolem statusu, wyposażenie ogrodu rodem z hollywoodzkiej rezydencji. Niestety, nie jest tak bez przyczyny - baseny wbudowane, chociaż ładne, wymagają zdecydowanie większego nakładu finansowego, niż w przypadku pozostałych basenów z tej listy. Ich cena jest uzależniona od różnych czynników, takich jak na przykład: rodzaju powierzchni jakimi wypełniamy baseny, sposobu ogrzewania oraz filtrowania wody, rodzaju niecki, rozmiaru i innych istotnych aspektów, które zawsze trzeba mieć na uwadze przy wyborze basenu wbudowanego.
Basen dmuchany:Cieszą się stale wzrastającą popularnością za sprawą wyjątkowo niskich cen, oraz kompaktowości - niezależnie od rozmiaru masz możliwość złożenia z łatwością takiego basenu, co może okazać się wyjątkowo przydatne w sytuacji w której masz dość ograniczone miejsce w swoim ogrodzie, oraz kiedy gdzieś wyjeżdżasz, np. na domki bądź działkę, i chcesz zabrać basen ze sobą. Niestety, przez wzgląd na materiały, z których stworzone są baseny dmuchane, nie mogę one być zbyt duże, w związku z czym nie spełnią oczekiwań, ludzi, których interesują baseny ogrodowe na większą ilość osób.
Basen rozporowy: Są to jedne z najpopularniejszych produktów pośród basenów do ogrodu. Są dostępne w umiarkowanych cenach, a konstrukcja i rozkładanie wyjątkowo proste. W przeciwieństwie do basenów dmuchanych większe modele rozporowe są w stanie już pomieścić z powodzeniem i swobodą parę dorosłych osób, chociaż można znaleźć basen tego typu w wielu wariantach pojemnościowych, do niektórych czasem już może być nawet wymagana drabinka (dołączane do zestawu w przypadku odpowiednich produktów) Mechanika działania basenu rozporowego, jak sama nazwa sugeruje, opiera się na sile rozporowej wody, która nadaje sztywność i kształt jaki ma basen.
Basen stelażowy: Główny bohater tej kategorii, basen stelażowy to jeden z najciekawszych produktów, jakie możemy Państwu zaoferować. Dzięki oparciu całej konstrukcji na solidnym, metalowym stelażu basen tego typu może być znacznie większy niż pozostałe ogrodowe odpowiedniki. Basen ogrodowy stelażowy przeważnie jest duży - przewidziany na 10 bądź więcej osób i umożliwia już swobodne pływanie, a w wypadku niektórych produktów nawet nurkowanie. Baseny stelażowe to jedna z najlepszych możliwych opcji do większego ogrodu, w szczególności kiedy zależy nam na zbalansowanym budżecie domowym oraz kiedy nie chcemy przekopywać całego ogrodu specjalnie pod basen wbudowany. Basen ogrodowy stelażowy o stalowym stelażu doskonale sprawdzi się w prywatnym ogródku, czy działce, a cena jest dużo przystępniejsza niż ta jaką ma basen wbudowany. Konstrukcje o sztywnych ściankach są wykonane z tworzyw sztucznych PVC i oparte na metalowym szkielecie, dzięki czemu basen ogrodowy stelażowy może zachować swój niezmieniony kształt. Baseny stelażowe oparte są na stelażu ze stali nierdzewnej, dzięki czemu metalowe elementy jakie posiada basen stelażowy są w pełni odporne na korozję, w związku z czym nie ma konieczności impregnacji metalu. Niezależnie, czy wybierzemy basen stelażowy, czy którykolwiek inny basen z tej listy, bardzo ważne jest utrzymywanie czystości wody i samego basenu, do czego przydaje się odpowiedni filtr. Basen ogrodowy stelażowy oprócz tego, że wyróżnia go stalowa konstrukcja często jest wyposażany w dodatkowe elementy niezbędne do komfortowego użytkowania takie jak drabinka, zależnie od rozmiaru, jaki ma wybrany przez nas basen stelażowy.

Odpowiednia marka

Nasz sklep posiada szeroką ofertę na najlepsze baseny stelażowe, w tym basen stelażowy Bestway oraz basen stelażowy Intex. Kiedy decydujemy się na basen stelażowy w ogrodzie wybór marki jest dosyć istotny - niestety mniejsze i mniej znane firmy często nie posiadają odpowiednich budżetów, żeby przeprowadzać dokładne testy wytrzymałości materiałów z jakich stworzone są same baseny, czy szkielet stelażowy jaki posiada basen ogrodowy. Może to się wiązać z koniecznością wymiany całego basenu, dlatego czasem niska cena basenów mało znanych marek idzie w parze z niebezpieczeństwem konieczności ponownej inwestycji w zupełnie nowy basen ogrodowy. Kiedy nie wiesz jaki wybrać, polecamy basen ogrodowy stelażowy Intex bądź basen Bestway. Basen stelażowy to najlepsza opcja dla ludzi, którzy chcą posiadać duży, solidny basen, ale nie chce przekopywać ogródka.
Firma Bestway jest już firmą powszechnie cenioną i szanowaną na rynku basenów ogrodowych, jako że powstali już w roku 1994 roku. Fabryki ulokowane są w okolicach delty rzeki Jangcy, w tym w Shanghaju, Nantong, Hainan oraz w Yencheng. Od tamtego czasu ich baseny stelażowe i nie tylko cieszą się powszechnie uznaniem, a sposób w jaki są wykonane jest konsekwentnie udoskonalany. Od momentu powstania stale zajmują się również tam tworzeniem coraz nowszych modeli basenów, zapewniających komfort oraz doskonałe miejsce do rekreacji dla całej rodziny, niezależnie od grupy wiekowej. W asortymencie znajdą Państwo bardzo zróżnicowane produkty, które odróżnia nie tylko cena, w tym właśnie basen ogrodowy, czy konkretniej baseny stelażowe, ale poza tym akcesoria dmuchane, akcesoria turystyczne i plażowe, takie jak dmuchane materace i wiele innych.

Dostawa i płatność

Wysyłka kurierem już od 15 zł!

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97
Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego