Prostokątny dmuchaniec idealny do każdego ogrodu

Dmuchany basen prostokątny – na każde warunki i każdą kieszeń

Własny basen na letnie upały czy piękną wiosenną pogodę to marzenie wielu z nas. I choć nie wszyscy mamy miejsce czy fundusze na jego budowę, istnieje rozwiązanie, na które stać niemal każdego – dmuchany, prostokątny basen w rozmiarze dobranym do naszych potrzeb i możliwości. Jego rozstawienie w ogródku, na tarasie czy w plenerze zajmuje zaledwie kilka minut, a przyjemność pluskania się w słońcu uzyskamy naprawdę niewielkim kosztem. Dmuchany basen to zarazem rozwiązanie całkowicie bezpieczne dla dzieci, wygodne dla całej rodziny, niezmiernie łatwe w użyciu i nie wymagające dodatkowych zabiegów.

Łatwość, prostota i uniwersalność

Prostokątny basen dmuchany możesz szybko ustawić na trawniku przed domem lub spakować i zabrać ze sobą na wycieczkę, by w kilka chwil rozłożyć w dowolnie wybranym miejscu; od razu będzie gotów do napełnienia wodą. Nie jest do tego konieczna żadna wielka powierzchnia – wystarczy zaledwie parę metrów w miarę równego podłoża, najlepiej pokrytego trawą lub piaskiem. Ze względu na niewielką wagę, łatwo też w razie potrzeby przesunąć cały basen na bardziej nasłonecznione miejsce, gdzie woda szybko nagrzeje się sama do optymalnej temperatury. Możesz ponadto wybrać basen z zaworem spustowym wody, ułatwiającym jego opróżnianie lub – gdy nie chcesz tego robić – wyposażony w pokrywę, chroniącą wnętrze przed zanieczyszczeniem w okresach, gdy go nie używasz.

Wygoda, bezpieczeństwo i zabawa za niewielką cenę

Wielkość dmuchanego basenu można dobrać stosownie do liczby osób, które będą chciały z niego korzystać. Wśród znajdujących się w naszej ofercie modeli Bestway lub Intex nie jest żadnym problemem znalezienie takiego, w którym zmieści się cała rodzina. Grube, ale miękkie ścianki oraz podłoga – zależnie od typu basenu może być nadmuchiwana albo zmiękczana matą wkładaną pod spód – są przyjemne w dotyku i niełatwe do uszkodzenia (w razie czego jednak każdy basen wyposażony jest w łatkę naprawczą). Dwukomorowa konstrukcja ścian basenu, zbudowana z pompowanych pierścieni typu i-beam, zapewnia stabilność i umożliwia korzystanie z basenu zarówno dzieciom, jak dorosłym. Jego atrakcyjność dla dzieci zwiększyć mogą dodatkowo kolorowe motywy graficzne na ściankach. Za cenę kilkudziesięciu lub nieco powyżej stu złotych możesz kupić radość dzieci i gotowy, przenośny plac zabaw, który długo im się nie znudzi, a sobie komfortowe miejsce relaksu.

Dostawa i płatność

Wysyłka kurierem już od 9,90 zł!

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97
Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego