Uniwersalna oferta

Leniwy letni relaks na przybrzeżnych wodach? Wiosłowy spływ spokojnym nurtem rzeki? Polowanie na dużą rybę? A może bardziej wymagająca przygoda w trudniejszych warunkach, z silnikiem lub bez? Możliwość skorzystania z każdej z tych opcji zapewnia oferta pontonów i kajaków pneumatycznych Intex. Zależnie od chęci, potrzeb i możliwości finansowych, masz do wyboru cały wachlarz różnorodnego sprzętu, dla amatorów i zawodowców, na samotne wypady lub rekreację z rodziną i przyjaciółmi. Znajdziesz tu bezpieczne pontony, wyposażone w akcesoria zapewniające łatwość przemieszczania się, wygodny wypoczynek lub ułatwiające łowienie ryb; dla turystów, wędkarzy czy osób po prostu chcących wypocząć nad wodą. Dla codziennego relaksu lub do zadań specjalnych dla twardzieli.

Bogate wyposażenie

Intex nie zostawia nabywców samym sobie. Pontony są łatwe do spakowania, wyposażone są oczywiście w wiosła, w pompki ułatwiające nadmuchiwanie, część modeli ma też miejsce na silnik. Choć sprzęt ten spełnia wysokie standardy komfortu, bezpiecznego pływania nawet dla kilku osób naraz i odporności na zużycie, zawsze może zdarzyć się nieprzewidziane uszkodzenie, choćby i w specjalnie wzmacnianym pontonie – w pogotowiu czekają więc również akcesoria do napraw. Dla każdego można dopasować odpowiedni zestaw, stosowny do upodobań, warunków i oczekiwań cenowych.

Dostawa i płatność

Wysyłka kurierem już od 15 zł!

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97
Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego