Basen rozporowy Bestway

1
1

Baseny Bestway o konstrukcji rozporowej

All inclusive we własnym ogrodzie

Niestety nie zawsze możemy wyjechać na wakacje, cieszyć się słońcem, plażą oraz morską bryzą. Czasami na przeszkodzie stoi brak czasu, czasami finanse, a czasem brak zdecydowania na miejsce, w którym znajdziesz swoje idealną przystań do odpoczynku. Jednak wszystkim tym przeciwnościom losu można wyjść naprzeciw; teraz dzięki Baseneo.pl oraz Bestway taką przystań do wypoczynku w ciepłe i upalne dni możesz zaaranżować we własnym ogrodzie. W katalogu naszych produktów znajdziecie Państwo baseny rozporowe Bestway, dzięki którym z całą rodziną możecie zorganizować własne all-inclusive w zaciszu prywatnego ogródka. Baseny rozporowe Bestway to doskonała metoda na wzbogacenie swojej posesji o znaczną wartość rozrywkową, niezależnie od wieku użytkujących. Basen rozporowy to inwestycja w radość swoich dzieci.

Czym tak właściwie jest basen rozporowy?

Baseny te ostatnimi czasy to jedna największych letnich atrakcji przeznaczonych do ogrodu. Zróżnicowanie rozmiarów umożliwia umiejscowienie w ogrodzie o dowolnym rozmiarze. Działanie konstrukcji jaką posiada taki basen polega na tym, że wykorzystuje siłę naporu (siła tzw rozporowa) wlanej wody napierającej na ścianki: nadaje to sztywności basenowi a ten nabiera pożądanego kształtu. Kołnierz,w większości wypadków dmuchany, świetnie sprawdza się w dostosowaniu poziomu wysokości ścian basenu do napełnienia wody, a do tego może służyć jako oparcie w trakcie wypoczywania w basenie. Wykonuje się je z PVC (polichlorku winylu).

Konstrukcja na każdy rozmiar ogrodu

Baseny rozporowe wyróżniają się konstrukcją bardziej wytrzymałą, niż baseny dmuchane. Basen można dostosować wielkością do wielkości posesji, ponieważ posiadamy produkty o bardzo zróżnicowanej rozmiarówce. Kiedy wybieramy basen rozporowy do ogrodu, warto mieć na uwadze że podany wymiar basenu odnosi się do średnicy najszerszej części jaką osiąga basen, a nie szerokość jaką wymierza dmuchany kołnierz. Baseny rozporowe są zazwyczaj okrągłe, nieco zwężają się w swojej górnej części. Kształtu nabierają podczas wypełniania ich wodą. To typ basenu dobry dla rodzin z dziećmi, ponieważ maluchy nie są narażone na kontakt z metalowymi elementami stelaża. Pamiętaj – nawet w tych zbiornikach nie zostawiaj swojej pociechy samej.

Dostawa i płatność

Wysyłka kurierem już od 9,90 zł!

Kontakt

Możesz złożyć zamówienie telefoniczne, zadzwoń do nas:

0 801 000 610 (58) 746 37 97
Trampoliny ogrodowe

Jako uzupełnienie basenów ogrodowych w Twoim ogrodzie, polecamy zyskujące na popularności w Polsce - trampoliny ogrodowe!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego