Bestway Bestway

Plac zabaw Akwarium 239 x 206 x 86 cm Bestway 53052

Brak ocen

129,90 zł129.90

Brak produktu
wysyłka już od 8,99 zł Kod produktu 53052
Chwilowy brak towaru
Główne cechy:
  • interaktywny plac zabawwyjmowana
  • dmuchana zjeżdżalnia
  • fontanna wodna w drzewku
  • dmuchany delfin i ośmiornica
  • 2 dmuchane rybki i 2 rozgwiazdy
  • łatka naprawcza w zestawie

Plac zabaw Akwarium 239 x 206 x 86 cm

Duży, wodny plac zabaw z akcesoriami to atrakcja dla Twoich dzieci. Basen o rozmiarze 239 x 206 x 86 cm o pojemności 308 lirów. Wyposażony w fontannę, zjeżdżalnię oraz kolorowe dmuchane zwierzątka zajmie ich na długie wakacyjne dni. Niech twoje dziecko zaprosi do niej rodzeństwo czy sąsiadówdo świetnej zabawy.

Wykonany z mocnego tworzywa PVC o grubości 0,27 mm. Przeznaczony dla dzieci od dwóch lat. Plac nawiązuje do podwodnego świata. Dmuchaną zjeżdżalnię w razie potrzeby można wyjąć poza zbiornik. W zestawie kolorowe zwierzątka: rybek, rozgwiazdy, ośmiornicy oraz delfinka ustawionego na boku basenu. Drzewko ustawione w jednym z rogów – po podłączeniu do węża ogrodowego zamienia się w małą fontannę.

Ostrzeżenie: Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku domowego oraz pod nadzorem osoby dorosłej

Długość (cm)239
Szerokość (cm)206
Wysokość (cm)86
Pojemność (l)308
Rodzajplac zabaw
Sugerowany wiek2+
Waga (kg)4,7
ProducentBestway
Symbol producenta53052

Dane pochodzą z katalogu producenta. Wymiary art. dmuchanych mogą się różnic w zależności od stopnia napompowania i temperatury otoczenia. Podano maksymalne wymiary. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek w specyfikacji lub opisie produktu, jeśli mają Państwo wątpliwości lub zauważą błąd - prosimy o kontakt. Nie zgadzamy się na kopiowanie elementów opisu lub zdjęć, wszystkie prawa zastrzeżone przez Global Income s.c.

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Odstąpienie od umowy

W sklepie baseneo.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego