Bestway Bestway

Dmuchany plac zabaw pociąg 285 x 224 x 119 cm Bestway 53061

Brak ocen

165,00 zł165.00

wysyłka już od 8,99 zł Kod produktu 53061
Główne cechy:
  • dmuchana lokomotywa
  • dmuchany sygnalizator kolejowy
  • daszek
  • łatka naprawcza w zestawie
  • 10 piłeczek w zestwie

Dmuchany plac zabaw pociąg 285 x 224 x 119 cm

Z myślą o najmłodszych miłośnikach wodnych szaleństw marka Bestway stworzyła dmuchany plac zabaw. Jest on na tyle duży, by zapewnić zabawę gromadce maluchów. W skład zestawu wchodzi pociągowy tor, zestaw dziesięciu kolorowych piłeczek oraz fontanna - idealna dla ochłody w upalny dzień.
Ten wspaniały wzór zachęci maluchy do zabawy na świeżym powietrzu. Dmuchany plac marki Bestway jest ezpiecznym miejscem do zabawy. Dmuchany pierścień tworzy stabilną ściankę boczną, a trwałe i miękkie dno zapewnia wygodne siedzenie. Produkt jest łatwy w montażu i transporcie. Brodzik dziecięcy stworzono z grubego i wytrzymałego winylu. Spełnia on wszystkie normy bezpieczeństwa.Ta propozycja marki Bestway zamieni nudne, upalne dni w radosną i pełną przygód zabawę.

Brodzik przeznaczony jest dla dzieci od 2 roku życia. 

Długość (cm)285
Szerokość (cm)224
Wysokość (cm)119
Pojemność (l)367
Rodzajplac zabaw
Sugerowany wiek2+
Waga (kg)5,8
ProducentBestway
Symbol producenta53061

Dane pochodzą z katalogu producenta. Wymiary art. dmuchanych mogą się różnic w zależności od stopnia napompowania i temperatury otoczenia. Podano maksymalne wymiary. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek w specyfikacji lub opisie produktu, jeśli mają Państwo wątpliwości lub zauważą błąd - prosimy o kontakt. Nie zgadzamy się na kopiowanie elementów opisu lub zdjęć, wszystkie prawa zastrzeżone przez Global Income s.c.

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Odstąpienie od umowy

W sklepie baseneo.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego