Bestway Bestway

Dwuosobowa ślizgawka wodna z fontanną dł. 549 cm Bestway 52231

Brak ocen

65,90 zł65.90

wysyłka już od 8,99 zł Kod produktu 52231
Główne cechy:
  • świetna zabawa dla dwóch osób
  • fontanna włączana przyciskiem
  • podłączenie do węża ogrodowego
  • dmuchana, miękka meta
  • zabezpieczenie do podłoża
  • zawór spustowy
  • łatka naprawcza w zestawie

Dwuosobowa ślizgawka wodna z fontanną dł.549 cm

Szukasz sposobu, by zachęcić dzieci do zabawy na świeżym powietrzu? Chcesz, by zaczęły aktywnie spędzać czas? Jeśli tak, to wodna ślizgawka do ogrodu z pewnością zachęci maluchy do ruchu. Wystarczy podpiąć ją do węża ogrodowego, by maluchy mogły rozpocząć wodne wyścigi. Gwarantujemy, że zabawom nie będzie końca, a Twoje dzieci większość wakacji spędzą w przydomowym ogrodzie.

Na ich końcu znajduje się basenik wypełniony wodą, który zapewni miękkie i bezpieczne lądowanie. Ślizgawka wykonana jest z trwałego winylu, dlatego jest odporna na uszkodzenia i przetarcia. Jest przyjazna dla skóry dziecka i nie powoduje podrażnień. Wyróżnia ją solidne mocowanie do podłoża. Jest lekka, poręczna i z łatwością przeniesiesz ją w dowolne miejsce. Jak widać, lista zalet tego akcesorium jest długa. Dlatego już dziś zdecyduj się na wodną ślizgawkę dla dzieci Bestway. To gwarancja bezpiecznej i radosnej zabawy przez całe wakacje.

Długość (cm)549
Sugerowany wiek5-12
Waga (kg)1,8
ProducentBestway
Symbol producenta52231

Dane pochodzą z katalogu producenta. Wymiary art. dmuchanych mogą się różnic w zależności od stopnia napompowania i temperatury otoczenia. Podano maksymalne wymiary. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek w specyfikacji lub opisie produktu, jeśli mają Państwo wątpliwości lub zauważą błąd - prosimy o kontakt. Nie zgadzamy się na kopiowanie elementów opisu lub zdjęć, wszystkie prawa zastrzeżone przez Global Income s.c.

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Odstąpienie od umowy

W sklepie baseneo.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego