INTEX INTEX

Generator chloru do basenów ogrodowych INTEX 26668

Brak ocen

669,00 zł669.00

Brak produktu
wysyłka już od 8,99 zł Kod produktu 26668
Chwilowy brak towaru
Główne cechy:
  • wydajny generator chloru
  • kompaktowy i nowoczesny design
  • łatwy w użyciu panel sterujący
  • 3 tryby samoczyszczenia
  • utrudniony rozwój bakterii
  • przyspieszony proces filtracji wody
  • niezbędne akcesoria do podłączenia
  • do działania wymaga pompy filtrującej
  • instrukcja w języku polskim

Generator chloru

Generator chloru marki Intex do basenów o maksymalnej pojemności 26 500 l to wydajne i nowoczesne urządzenie, które pozwoli Ci zadbać o czystość wody. Działa w oparciu o opatentowany przez firmę Intex system Krystal Clera, który wykorzystuje tylko naturalnie wytworzony chlor. Dzięki temu unikniesz w swoim basenie sztucznej chemii, która jest szkodliwa dla zdrowia. Generator chloru Intex działa dwufazowo – najpierw wytwarza chlor z soli naturalnej podczas procesu filtracji, a następnie cząsteczki wody dzielą się na silne utleniacze, które niszczą bakterie i glony.

Dzięki urządzeniu Intex w basenie zachodzą wyłącznie naturalne procesy, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia bez użycia chemii. Nowoczesny generator chloru Intex z systemem Krystal Clear to gwarancja czystej i bezpiecznej wody. Przyspiesza proces jej filtracji i uniemożliwia rozwój bakteriom. Posiada trzy tryby samooczyszczenia, a do tego jest bardzo łatwy w użyciu. Należy pamiętać, że urządzenie wymaga pompy filtrującej. Zestaw obejmuje wszystkie akcesoria niezbędne do podłączenia generatora. Generator chloru Inex to niezbędny element Twojego basenowego wyposażenia!

Uwaga! Generator do pracy wymaga pompy filtrującej!

Wymagana pompa (l/godz.)2650-11355
Wydajność chloru (g/godz.)5
Maks. pojemność basenu (l)26500
Zasilanie (V)220-240
Waga (kg)8,7
ProducentIntex
Symbol producenta26668

Dane pochodzą z katalogu producenta. Wymiary art. dmuchanych mogą się różnic w zależności od stopnia napompowania i temperatury otoczenia. Podano maksymalne wymiary. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek w specyfikacji lub opisie produktu, jeśli mają Państwo wątpliwości lub zauważą błąd - prosimy o kontakt. Nie zgadzamy się na kopiowanie elementów opisu lub zdjęć, wszystkie prawa zastrzeżone przez Global Income s.c.

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Odstąpienie od umowy

W sklepie baseneo.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego